Apie mus

Įmonė Grūdoteka” įkurta 1993 metais. Jos įkūrėjas ir įmonės savininkas Aidas Kaveckis su komanda, agro sektoriuje veiklą pradėjo, prekiaudami žuvies miltais ir žuvies taukais. Tai pirmasis produktas, kurį įmonė tiekė Baltijos ir NVS šalims. Sėkmingas startas žemės ūkio versle, 2002 metais paskatino įmonės vadovus pradėti prekybą sojos rupiniais. Jie šiandien sudaro didžiausią dalį Grūdotekos vykdomos prekybos spektre.

Sąžiningai vykdoma įmonės veikla neliko nepastebėta. 2011 metais tarptautinė agentūra DS Certificering (Danija) už skaidrią, patikimai bei atsakingai vykdomą prekybą, įmonę sertifikavo GTP Standartu (Good Trading Practise Standard). Šis sertifikatas įrodo įmonių, dirbančių pasauliniame žemės ūkio sektoriuje, patikimumą.

Tais pačiais metais, Grūdotekos vadovas Aidas Kaveckis sulaukė bendradarbiavimo pasiūlymo iš vienos didžiausių pasaulio žemės ūkio kompanijų „BUNGE“. Nuo 2011 metų, „Grūdoteka“ tapo sojos rupinių prekybos atstovu rytu ir vidurio Azijos šalyse. Lietuvoje įmonė Grūdoteka taip pat buvo pastebėta ir įvertinta. Įmonė nominuota „Metų Gazelės“ konkurse.

Daugiau nei 20 metų sėkmingai gyvuojanti įmonė, naudodamasi per ilgus metus sukaupta prekybos patirtimi, drauge su lojaliais partneriais priešakyje, siekia ir toliau išlikti patikima bei klientų vertinama prekybos bendrove. 

Įmonė „Grūdoteka“ daugiau nei 20 metų sėkmingai prekiauja sojos rupiniais, žuvies produktais ir kitais pašariniais papildais. Pagrindinės eksporto šalys: Uzbekistanas, Azerbaidžanas, Tadžikistanas, Latvija, Kirgizija.

Parduodamų prekių kokybę užtikrina bendradarbiavimas su viena stipriausių pasaulyje žemės ūkio kompanijų „Bunge“ bei pelnytas patikimos prekybos GTP Standartas (Good Trading Practice Standard).
      

Vadovaudamasi sąžiningumo ir konkretumo principais, „Grūdoteka“ pelnė klientų bei partnerių pasitikėjimą. Turime galimybę prisitaikyti prie kliento poreikių - įgyvendinti pasiūlymą per mėnesį arba pasirašyti daugiametę bendradarbiavmo sutartį.

23 metų augimo istorija

Įkurta įmonė „Grūdoteka”

Pradėta
prekyba žuvies
miltais ir taukais

Pradėta
prekyba sojos rupiniais

Pradėtas bendradarbiavimas su pasauline kompanija BUNGE. GTP standarto sertifikatas

„Metų Gazelės“ konkurso nominavimas

Pradėta
prekyba augaliniais aliejais

Geografija

Grūdoteka sojos rupiniais, žuvies produktais ir pašariniais papildais prekiauja NVS, Europos ir Azijos šalyse.

Globe

Rusija
0%

Latvija
4,9%

Baltarusija
0%

Azerbaidžanas
11,7%

Uzbekistanas
65,6%

Kirgizija
3,7%

Tadžikistanas
14,1%

Verslo etika ir vertybės

Kasdienė „Grūdotekos“ veikla grindžiama konkretumo ir sąžiningumo principais. Bendradarbiavimas su klientais, partneriais ir tiekėjais paremtas tikslia ir aiškia informacijos sklaida. Vykdant kiekvieną užsakymą, nepriklausomai nuo jo dydžio ar laiko terminų, suteikiama konkreti ir detali būsimo sandorio informacija.

Santykis su kolegomis, partneriais ir tiekėjais grįstas supratingumu, siekiant abi puses tenkinančio rezultato.

Tarptautinėje prekyboje, partnerystė – tvirčiausias veiklos pagrindas. Su visais savo klientais ir partneriais kuriami glaudūs ir ilgalaikiai santykiai.

Atsakingas požiūris, bendraujant su klientais ar kolegomis lydi kiekviename žingsnyje.

Socialinė atsakomybė

Įmonė „Grūdoteka“ plėtoja socialiai atsakingą verslą ir savo verslo sėkme dalinasi su vietos bendruomene. Nors įmonės pozicija skelbia, jog geri darbai daromi tyliai, „Grūdotekos“ indėlis į Klaipėdos miesto bendruomenės puoselėjimą – akivaizdus.

2012 m. rudenį, „Grūdotekos“ savininkas Aidas Kaveckis drauge su kompanijos „Bega“ vadovu Aloyzu Kuzmarskiu investavo į Klaipėdos miesto simbolio „Meridianas” restauraciją ir 2014 metais miestiečių džiaugsmui grąžino nuostabų, baltomis burėmis pasipuošusį Klaipėdos pasididžiavimą.

Nuo 2011 metų, įmonė „Grūdoteka“ kasmet finansiškai remia Klaipėdos vaikų ligoninę, darželius bei pagal galimybes stangiasi paremti ir rūpintis savo miesto bendruomenės gerove.